Uterumsstomme Landskap SkimraB 4680 x D 4780mm
31 099 kr
Vald variant
Bredd:
4680 mm
Djup:
4780 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4680 x D 4780mm
31 099 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 0 månader sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066713 |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Modellkod | 11 |
| Area | 22,4 m² |
| Bredd | 4680 mm |
| Djup | 4780 mm |
| Fram 1 | 4450 mm |
| Vänster | 4550 mm |
| Höger | 4550 mm |
| Djup Tak | 5030 mm |
| Bredd Tak | 4836 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Djup Tak | 5030 |
| Bredd Tak | 4836 |
| Färg | Obehandlad |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |
| Produkttyp | Fasadmonterat uterum |




