Uterumsstomme Landskap GlimmaB 5399 x D 4380 mm
39 299 kr
24 499 krSpara 38 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
5399 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
18 720 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3980
7 003 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
12 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
12 817 kr
Glimma
B 5399 x D 4380 mm
24 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849626 |
| Area | 23,6 m² |
| Bredd | 5399 mm |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Djup | 4380 mm |
| Fram 1 | 2527 mm |
| Fram 2 | 2527 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1340 |
| Area | 23,6 m2 |
| Färg | Trä/natur |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |
| Typ | Fasadmonterat uterum |




