Avluftningsrör Brunnspecialisten för Brunnar
585 kr

för Brunnar
585 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BrunnspecialistenBeskrivning
Avluftningsrör för brunnar.
Borra ett 32 mm hål i locket. Montera därefter avluftningsröret i locket. Alla Brunnspecialistens brunnslock är godkända i test med avluftningsrör monterat.
Egenskaper
| Varumärke | Brunnspecialisten |
| Art.Nr. | BSC 120 |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Färg | Svart |
| Höjd | 250 mm |
| RSK-nr | 5618019 |
| EAN-nr | 7350059410101 |

