Murblock Lättklinker Finja
fr.47,50 kr
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Murblock Lättklinker Finja
47,50 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Finja Betong ABBeskrivning
Original 650 kg/kbm, 3 MPa
Egenskaper
| Varumärke | Finja Betong AB |
| Utförande | Storlek: 120x190x590 mm, Storlek: 250x190x590 mm, Storlek: 90x190x590 mm |
| Längd | 590 mm |
| Bredd | 90, 120, 250 mm |
| Material | Lättklinkerkulor |
| Enhet | Styck |
| Åtgång | 8,3 block/ m² |
| Produkttyp | Original, Spårad |

