Avdelare Elfa Décor+ för Back Grund D: 40
Rek. pris 172 kr/frp
fr.120 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Décor+ för Back Grund D: 40
120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ordna dina små föremål på ett smidigt sätt och få en bra översikt genom att använda Garage+/Décor+ avdelare för meshback. Kompatibel med meshbackar i motsvarande djup och höjd. Klickas fast enkelt i valfri position för extra bekvämlighet.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Ordna dina små föremål på ett smidigt sätt och få en bra översikt genom att använda Garage+/Décor+ avdelare för meshback. Kompatibel med meshbackar i motsvarande djup och höjd. Klickas fast enkelt i valfri position för extra bekvämlighet.
Specifikationer
- Optimerad ordning i meshbackarna
- Tydlig överblick
- Enkel att montera
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
- Optimerad ordning i meshbackarna
- Tydlig överblick
- Enkel att montera
- Observera att artiklar från Décor+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic eller gamla Décor från Elfa
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Färg | Matt Grå, Matt Vit |
| Material | Stål |
| Bredd | 434 mm |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Produkttyp | Avdelare |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Djup Nischmått | 40 cm |
| Kollektion | Decor+, Decor+/Garage+ |
