Avdelare Elfa Décor+ för Trådhylla D: 40 2-pack
fr.283 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Décor+ för Trådhylla D: 40 2-pack
283 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElfaEgenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 6000198E |
| Färg | Matt Grå, Matt Vit |
| Material | Stål |
| Bredd | 435 mm |
| Serie | Decor+ by Elfa |
| Typ | Avdelare |
| Djup | 240 mm |
| Djup Nischmått | 40 cm |
| Höjd | 45 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Kollektion | Decor+, Decor+/Garage+ |

