Hylla Elfa Garage+ för Förvaringstavla
Rek. pris 194 kr/frp
149 kr/frp
Se priset!

Garage+ för Förvaringstavla
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hitta ännu mer smart förvaringsplats med vår lilla bricka, som monteras enkelt på Garage+ förvaringstavla. Perfekt för att förvara små föremål, ger denna lilla hylla dig ännu mer smart och lättåtkomlig förvaring!
Varumärke
ElfaBeskrivning
Hitta ännu mer smart förvaringsplats med vår lilla bricka, som monteras enkelt på Garage+ förvaringstavla. Perfekt för att förvara små föremål, ger denna lilla hylla dig ännu mer smart och lättåtkomlig förvaring!
Specifikationer
- Förvara små föremål ordnat och tillgängligt
- Fästs enkelt på Garage+ förvaringstavla och optimerar förvaringsutrymmet
- Enkel och smart design som utökar din förvaringskapacitet
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Förvara små föremål ordnat och tillgängligt
- Fästs enkelt på Garage+ förvaringstavla och optimerar förvaringsutrymmet
- Enkel och smart design som utökar din förvaringskapacitet
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700118 |
| Färg | Matt Grå |
| Material | Stål |
| Bredd | 274 mm |
| Kollektion | Garage+ |
| Serie | Garage by Elfa |
| Typ | Hylla förvaringstavla |
| Djup | 113 mm |
| Höjd | 25 mm |
| EAN-nr | 7315490000731 |


