Hylla Elfa Garage+ till Högt Förvaringsskåp
Rek. pris 560 kr
469 kr
420 krSpara 10 %Kampanj
StommeStomme Elfa Garage+ till Högt Förvaringsskåp B: 90
4 396 kr
Garage+ till Högt Förvaringsskåp
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utöka dina förvaringsmöjligheter med den robusta stålhyllan, designad för montering inuti en Garage+ stomme till högt skåp. Utöka skåpets funktionalitet och ordning med detta praktiska tillägg.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Utöka dina förvaringsmöjligheter med den robusta stålhyllan, designad för montering inuti en Garage+ stomme till högt skåp. Utöka skåpets funktionalitet och ordning med detta praktiska tillägg.
Specifikationer
- Hyllor ger ytterligare förvaringsutrymme för bättre ordning
- Tillverkade av belagt stål för långvarig hållbarhet
- Enkel montering i en Garage+ stomme för högt skåp
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
- Hyllor ger ytterligare förvaringsutrymme för bättre ordning
- Tillverkade av belagt stål för långvarig hållbarhet
- Enkel montering i en Garage+ stomme för högt skåp
- Observera att artiklar från Garage+ INTE är kompatibelt till Elfa Classic
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4700106 |
| Färg | Matt Grå |
| Material | Stål |
| Bredd | 841 mm |
| Djup | 477 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Garage by Elfa |
| Produkttyp | Hylla högt skåo |
| Kollektion | Garage+ |
| EAN-nr | 7315490000953 |

