Hyllplan Byggelit 4 Sidigt Kantlistade 3-pack
fr.657 kr
Välj variant
4 Sidigt Kantlistade 3-pack
657 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Lämpar sig perfekt för extra förvaring i exempelvis garaget eller kontoret. Hyllplanen är klädda i vit melamin, viket ger en slitstark och fin yta. 4-sidigt kantlistade med ABS-list.
Varumärke
ByggelitBeskrivning
Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Lämpar sig perfekt för extra förvaring i exempelvis garaget eller kontoret. Hyllplanen är klädda i vit melamin, viket ger en slitstark och fin yta. 4-sidigt kantlistade med ABS-list.
Egenskaper
| Varumärke | Byggelit |
| Färg | Vit |
| Material | Melamin |
| Bredd | 2480 mm |
| Serie | Elitgarderob |
| Produkttyp | Hyllplan |
| Höjd | 18 mm |
| Djup | 200, 300, 400, 500, 600 mm |