Hyllplan Byggelit till Elitgarderob 2-pack
fr.149 kr
Välj variant
till Elitgarderob 2-pack
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Utforma din Elitgarderob efter ditt tycke och behov. Extra hyllplan säljes i tvåpack.
Varumärke
ByggelitBeskrivning
Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Utforma din Elitgarderob efter ditt tycke och behov. Extra hyllplan säljes i tvåpack.
Egenskaper
| Varumärke | Byggelit |
| Färg | Vit |
| Material | Melamin |
| Bredd | 380, 480, 580 mm |
| Serie | Elitgarderob |
| Produkttyp | Hyllplan |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 590 mm |