Hyllplan Lundbergs Wide Vit Melamin1200X300X18 mm
Rek. pris 229 kr
225 kr
179 krSpara 20 %Kampanj55 tim kvar!
Vald variant
Längd:
1200 mm
Djup:
300 mm

Wide Vit Melamin
1200X300X18 mm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hyllplan Wide Vit Melamin från Lundbergs är ett vitt hyllplan som är melaminbelagd på båda sidorna med 110 g/kvm och kantlistad på fyra sidor. Denna hylla passar bland annat till Lundbergs förvaringssystem. Produkten är FSC®-certifierad.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Hyllplan Wide Vit Melamin från Lundbergs är ett vitt hyllplan som är melaminbelagd på båda sidorna med 110 g/kvm och kantlistad på fyra sidor. Denna hylla passar bland annat till Lundbergs förvaringssystem. Produkten är FSC®-certifierad.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 74025 |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Längd | 1200 mm |
| Tjocklek | 18 mm |
| Djup | 300 mm |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Serie | Wide |
| EAN-nr | 7392118740255 |
