Innertak Huntonit Plankett Vit1820 mm
Pris/frp 686:-
315 kr/m²Se priset!
Vald variant
Längd:
1820 mm

Plankett Vit
1820 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Innertak Plankett Vit från Huntonit är ett färdigmålat innertak med ett vackert, rustikt utseende där träets naturliga yta syns vilket ger ditt tak mer liv. Innertaket är tillverkat av naturliga råvaror och innehåller inga skadliga lösningsmedel.
Varumärke
HuntonitBeskrivning
Innertak Plankett Vit från Huntonit är ett färdigmålat innertak med ett vackert, rustikt utseende där träets naturliga yta syns vilket ger ditt tak mer liv. Innertaket är tillverkat av naturliga råvaror och innehåller inga skadliga lösningsmedel.
Övrigt
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Enkel att montera med not och spont
- Kan monteras i alla rum inklusive våtrum
- Spotlights kan monteras i alla tak
- Kan användas vid såväl nybyggnation som renovering
- Rekommenderas av Norges Astma- och Allergiförbund
- Enkel att montera med not och spont
- Kan monteras i alla rum inklusive våtrum
- Spotlights kan monteras i alla tak
- Kan användas vid såväl nybyggnation som renovering
Dokument
Recensioner
EricVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket bra mycket bra
Jörgen RVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg design och lätt att sätta upp
Elizabeth GVerifierad köpare
för 5 år sedanEtt mycket fint tak som är lätt att sätta upp.
Egenskaper
| Varumärke | Huntonit |
| Art.Nr. | 231408 |
| Material | Träfiber |
| Längd | 1820 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Färg | Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0502Y |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 20,1 kg/frp |
| Täckyta | 2,016 m²/frp |
| Brutto (m2/frp) | 2,2 m²/frp |
| Vikt | 9,2 kg/m² |
| Brutto Längd | 1820 mm |
| Netto Längd | 1820 mm |
| Glans | 20 |
| Yta | Färdigmålad |
| Brutto Bredd | 300 mm |
| Netto Bredd | 300 mm |
| Tjocklek | 11 mm |
| EAN-nr | 7055752314083 |


