Multipanel BOA Skygge 6x400x2390 mm
Pris/frp 666:-
fr.174 kr/m²Se priset!
Välj variant

Skygge 6x400x2390 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smartpanel Multi kan monteras både på väggen och i taket, och är mycket lätt att montera. Multi har spont och not på alla 4 sidor. Panelen kan monteras direkt på befintlig vägg, antingen liggande eller stående.
Varumärke
BOABeskrivning
Smartpanel Multi kan monteras både på väggen och i taket, och är mycket lätt att montera. Multi har spont och not på alla 4 sidor. Panelen kan monteras direkt på befintlig vägg, antingen liggande eller stående.
Recensioner
ErikVerifierad köpare
för 4 månader sedanDuger om man inte tittar så noga. Dålig finish på långsidornas kant.
JariVerifierad köpare
för 1 år sedanBra och snygg produkt. Jätte bra bemötande vid reklamation
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Material | Träfiber |
| Längd | 2390 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Färg | Bomull, Vit |
| NCS-Kulör | NCS S 0500-N, NCS S 0502-Y |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Skygge |
| Tjocklek | 6 mm |
| Typ | Panelskiva |
| Vikt | 4,8 kg |
