Board MDF Moelven Funktion Mellangolv
Pris/frp 499:-
169 kr/m²Se priset!

Funktion Mellangolv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett tunt, lättmonterat undergolv för utjämning av befintligt underlag. Funktion Mellangolv är spontad runt om för enkel montering.
Varumärke
MoelvenBeskrivning
Ett tunt, lättmonterat undergolv för utjämning av befintligt underlag. Funktion Mellangolv är spontad runt om för enkel montering.
Funktion Mellangolv är tunna och lätthanterliga MDF-skivor som är spontade runt om och läggs på ett befintligt golv. Skivorna är ämnade som undergolv vid renovering och nyläggning av golv. Passar på bräd- och spånskivegolv, på källargolv och på platta på mark. Funktion Mellangolv är av FSC-certifierat trä från ansvarsfulla källor. För fler produkter till ditt projekt - se Moelvens varumärkessida och få allt på en frakt.
Recensioner
Anita PVerifierad köpare
för 1 år sedanInformationen om plattorna var tydlig och enkel och det var enkelt att lägga dem och få det jämt och snyggt.
+ Se ovan.
- Inget negativt.
Anette RVerifierad köpare
för 2 år sedanLätt att lägga
Egenskaper
| Varumärke | Moelven |
| Art.Nr. | 761253 |
| Bredd | 610 mm |
| Längd | 1215 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
| Produkttyp | Board MDF |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Material | MDF |
| Serie | Funktion |
| Färg | Trä/natur |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Dimension | 6x610 mm |
| EAN-nr | 7040437612530 |

