MDF-skiva BOA Svart 1220x2440 mm
fr.1 330 kr
Se priset!
Välj variant

Svart 1220x2440 mm
1 330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BOABeskrivning
Möbel- och inredningssnickerier och för användning inomhus.
Möbel- och inredningssnickerier och för användning inomhus. Genomfärgad svart.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Bredd | 1220 mm |
| Längd | 2440 mm |
| Tjocklek | 16, 19 mm |
| Färg | Svart |
| Material | MDF |
| Antal | 2,9768 m2/st |
| Produkttyp | MDF |
| Vikt | 14, 11,5 kg/m² |

