MDF-skiva BOA Svart 1220x2440 mm19 mm
1 592 kr
Vald variant
Tjocklek:
19 mm

Svart 1220x2440 mm
19 mm
1 592 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BOABeskrivning
Möbel- och inredningssnickerier och för användning inomhus.
Möbel- och inredningssnickerier och för användning inomhus. Genomfärgad svart.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 42141902 |
| Bredd | 1220 mm |
| Längd | 2440 mm |
| Tjocklek | 19 mm |
| Färg | Svart |
| Material | MDF |
| Typ | MDF |
| Vikt | 14 kg/m2 |
| Antal | 2,9768 m2/st |
| EAN-nr | 7330822042050 |

