Arbetsbock Laggo Podium X
fr.2 343 kr
fr.2 082 krSpara 11 %Kampanj
Välj variant

Podium X
2 082 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En stabil arbetsbock tillverkad av anodiserat aluminium, konstruerad för daglig proffsanvändning. Den anodiserade ytan gör att bocken ej svärtar av sig. Arbetsbock poduim XL är utrustad med extra stor plattform, 35 x 65cm, och har 10 cm djupa steg. Rejäla golvskydd och förstärkningar vid varje steg gör denna produkt till ett säkert arbetsredskap.
Varumärke
LaggoBeskrivning
En stabil arbetsbock tillverkad av anodiserat aluminium, konstruerad för daglig proffsanvändning. Den anodiserade ytan gör att bocken ej svärtar av sig. Arbetsbock poduim XL är utrustad med extra stor plattform, 35 x 65cm, och har 10 cm djupa steg. Rejäla golvskydd och förstärkningar vid varje steg gör denna produkt till ett säkert arbetsredskap.
Egenskaper
| Varumärke | Laggo |
| Art.Nr. | 852LA |
| Höjd | 450, 700, 950 mm |
| Antal Steg | 2, 3, 4 st |
| Material | Aluminium |
| Typ | Arbetsbock |
| Maxlast | 150 kg |
| Djup | 730, 950, 1160 mm |
| Vikt | 7, 9, 11 kg |
| Bredd | 710, 750, 790 mm |
