Arbetsbock Wibe 35004 STEG
4 457 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
99,5 cm

3500
4 STEG
4 457 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En robust arbetsbock som tål stora påfrestningar och tuff, daglig användning. Utsvängda ben och stor arbetsyta. Allt för att ge hantverkaren ett riktigt säkert arbetsredskap.
Varumärke
WibeBeskrivning
En robust arbetsbock som tål stora påfrestningar och tuff, daglig användning. Utsvängda ben och stor arbetsyta. Allt för att ge hantverkaren ett riktigt säkert arbetsredskap.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 721457 |
| Antal Steg | 4 st |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 99,5 cm |
| Djup | 1070 mm |
| Vikt | 9,3 kg |
| Produkttyp | Arbetsbock |
| EAN-nr | 7318127214570 |
