Arbetsbock Wibe 5500+
fr.3 700 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

5500+
3 700 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En stabil arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med utvinklade ben och stort ståplan. Allt för att ge dig som hantverkare ett riktigt säkert arbetsredskap.
Varumärke
WibeBeskrivning
En stabil arbetsbock som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med utvinklade ben och stort ståplan. Allt för att ge dig som hantverkare ett riktigt säkert arbetsredskap.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 805502W |
| Antal Steg | 2, 3, 4 st |
| Material | Aluminium |
| Typ | Arbetsbock |
| Djup | 700, 900, 1100 mm |
| Höjd | 50, 75, 99,5 cm |
| Vikt | 5,8, 7,8, 10,6 kg |
| Bredd | 81, 89, 98 cm |
