Kickstep Laggo Stål
fr.643 kr
Se priset!
Välj variant

Stål
643 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stegpall Kickstep flyttas enkelt med hjälp av de fjädrande hjulen och sjunker vid belastning ner på en gummiring som även skyddar väggar och möbler mot skav-märken. Stegpall Kickstep är tillverkad av lackerad stålplåt och utrustad med gummiklädda steg.
Varumärke
LaggoBeskrivning
Stegpall Kickstep flyttas enkelt med hjälp av de fjädrande hjulen och sjunker vid belastning ner på en gummiring som även skyddar väggar och möbler mot skav-märken. Stegpall Kickstep är tillverkad av lackerad stålplåt och utrustad med gummiklädda steg.
Information
- Rullbar: Ja
- Mått hopfälld: H:41 B:43 cm
- Plattformsmått: L:28 H:41 B:28 cm
- Transportlängd: 41 cm
- Rullbar: Ja
- Mått hopfälld: H:41 B:43 cm
- Plattformsmått: L:28 H:41 B:28 cm
- Transportlängd: 41 cm
Recensioner
AnnVerifierad köpare
för 4 år sedanEnkel att montera. Fungerar bra.
Egenskaper
| Varumärke | Laggo |
| Höjd | 410 mm |
| Antal Steg | 2 st |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Stegpall |
| Bredd | 430 mm |
| Djup | 430 mm |
| Vikt | 4,8 kg |
| Maxlast | 150 Kg |
| Färg | Blå, Grå, Röd, Svart |


