Trappall Wibe 55TP
fr.2 027 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

55TP
2 027 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stabil och säker arbetspall som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med djupa, bekväma steg och en praktisk topplatta. Passar utmärkt att använda i trånga utrymmen. Topplattan mäter 250x333 mm och har ett integrerat handtag vilket gör trappallen lätt att bära.
Varumärke
WibeBeskrivning
En stabil och säker arbetspall som klarar höga påfrestningar och daglig användning. Utrustad med djupa, bekväma steg och en praktisk topplatta. Passar utmärkt att använda i trånga utrymmen. Topplattan mäter 250x333 mm och har ett integrerat handtag vilket gör trappallen lätt att bära.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Antal Steg | 2, 3, 4 st |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Stege |
| Bredd | 40, 43, 47 cm |
| Höjd | 49,6, 74,7, 99,7 cm |
| Djup | 644, 847, 1049 mm |
| Vikt | 3,6, 4,9, 6,4 kg |
