Arbetspall Wibe Vikingstep
fr.1 654 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Vikingstep
1 654 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En liten smart och lättanvänd arbetspall i aluminium. Passar bra överallt där du ibland behöver arbeta eller nå en liten bit högre upp, till exempel i hemmet, butiken eller på lagret.
Varumärke
WibeBeskrivning
En liten smart och lättanvänd arbetspall i aluminium. Passar bra överallt där du ibland behöver arbeta eller nå en liten bit högre upp, till exempel i hemmet, butiken eller på lagret.
Totalhöjd:
2 steg (mini): 700 mm
2 steg (midi): 700 mm
3 steg (maxi): 940 mm
Höjd till plattform:
2 steg (mini): 480 mm
2 steg (midi): 480 mm
3 steg (maxi): 720 mm
2 steg (mini): 700 mm
2 steg (midi): 700 mm
3 steg (maxi): 940 mm
Höjd till plattform:
2 steg (mini): 480 mm
2 steg (midi): 480 mm
3 steg (maxi): 720 mm
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Antal Steg | 2, 3 st |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Arbetsbock |
| Bredd | 57, 41,5 cm |
| Höjd | 70, 94 cm |
| Djup | 507, 672 mm |
| Vikt | 7, 3,8, 5,1 kg |
