Hushållstege Wibe 2020 WHS4 STEG
1 479 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
147,5 cm

2020 WHS
4 STEG
1 479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna anodiserade trappstege är perfekt att ha i hemmet, till exempel när det ska målas, sättas upp tavlor eller läggas in saker i höga skåp. Lätt att använda, fälla ihop och bära med sig.
Varumärke
WibeBeskrivning
Denna anodiserade trappstege är perfekt att ha i hemmet, till exempel när det ska målas, sättas upp tavlor eller läggas in saker i höga skåp. Lätt att använda, fälla ihop och bära med sig.
Höjd till Plattform:
3 steg: 620 mm
4 steg: 840 mm
5 steg: 1060 mm
6 steg: 1280 mm
3 steg: 620 mm
4 steg: 840 mm
5 steg: 1060 mm
6 steg: 1280 mm
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 802134 |
| Antal Steg | 4 st |
| Material | Aluminum |
| Bredd | 45,7 cm |
| Höjd | 147,5 cm |
| Djup | 830 mm |
| Vikt | 4,12 kg |
| Typ | Stege |
| EAN-nr | 7318128021344 |
