Trappstege Wibe ASD+8 STEG
15 189 kr
Vald variant
Antal Steg:
8 st

ASD+
8 STEG
15 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stabil, säker och kraftig trappstege med steg på båda sidor. Tillverkad i pulverlackerad aluminium vilket gör den mycket hållbar samtidigt som den är lätt och smidig att använda.
Varumärke
WibeBeskrivning
Stabil, säker och kraftig trappstege med steg på båda sidor. Tillverkad i pulverlackerad aluminium vilket gör den mycket hållbar samtidigt som den är lätt och smidig att använda.
Egenskaper
| Varumärke | Wibe |
| Art.Nr. | 808108 |
| Antal Steg | 8 st |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stege |
| Djup | 1800 mm |
| Höjd | 196 cm |
| Vikt | 11 kg |
| Bredd | 54 cm |
| EAN-nr | 7318128081089 |
