Panel Lundbergs HerrgårdVit
Rek. pris 989 kr
707 kr
692 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit

Herrgård
Vit
692 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panel Herrgårdfrån Lundbergs är en färdigmålad panelskiva av FSC®-certifierad 3 mm tjock HDF med monterat listverk. Denna panel monteras med dolda skarvar och som bröstpanel bygger Herrgård 1340 mm, som dubbla rader fondvägg bygger panelen max 2580 mm. Två skivor per paket.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Panel Herrgårdfrån Lundbergs är en färdigmålad panelskiva av FSC®-certifierad 3 mm tjock HDF med monterat listverk. Denna panel monteras med dolda skarvar och som bröstpanel bygger Herrgård 1340 mm, som dubbla rader fondvägg bygger panelen max 2580 mm. Två skivor per paket.
Recensioner
Birgitta Verifierad köpare
för 2 månader sedanSnygg och lätt att sätta upp. Bygger inte så mycket Målade den svart.
+ Lätt att limma upp
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 19660 |
| Färg | Vit |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Höjd | 1220 mm |
| Tjocklek | 11 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Material | Hdf |
| Serie | Herrgård |
| Produkttyp | Panel |
| EAN-nr | 7392118196601 |


