Avslutlist Lundbergs Solliden Mdf 824x25x19 2-pack
Rek. pris 259 kr
219 kr

Solliden Mdf 824x25x19 2-pack
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Avslutslist i vitfolierad MDF för Solliden-systemet. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 19674 |
| Färg | Vit |
| Djup | 824 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Solliden |
| Typ | List |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 7392118196748 |

