Badrumströskel SveadörrenBredd: 90 cm, Karmdjup: 68 mm
419 kr
Vald variant
Djup:
68 mm
Bredd Modulmått:
90 cm

Badrumströskel Sveadörren
Bredd: 90 cm, Karmdjup: 68 mm
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SveadörrenBeskrivning
Badrumströskel 25 mm från Sveadörren.
Egenskaper
| Varumärke | Sveadörren |
| Art.Nr. | 451055572 |
| Tillverkarens Art.Nr. | MGF 089 R6E HWHW WD |
| Djup | 68 mm |
| Bredd Modulmått | 90 cm |
| Färg | Ek |
| Listtyp | Tröskel |
| Produkttyp | Tröskel |
| Höjd | 25 mm |


