Bröstlist Lundbergs Herrgård
Rek. pris 259 kr
fr.217 kr
Se priset!
Välj variant

Herrgård
217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bröstlist Herrgård från Lundbergs är en bröstlist med spår på baksidan för avslut på höjden, i hörn, mot fönster och mot dörrar när panel Herrgård monteras. Listen är gjord av i FSC®-certifierad, färdigmålad MDF.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Bröstlist Herrgård från Lundbergs är en bröstlist med spår på baksidan för avslut på höjden, i hörn, mot fönster och mot dörrar när panel Herrgård monteras. Listen är gjord av i FSC®-certifierad, färdigmålad MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Mdf |
| Serie | Herrgård |
| Antal | 1 st/frp |
| Tjocklek | 11 mm |
| Typ | Bröstlist |
| Färg | Grå, Vit |
