Dekorlist Grimslöv Trä List 12x33 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 375:-
125 kr/st
Dekorlist Grimslöv Trä List 12x33 mm Obehandlad
3 st / 375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Dekorlist Grimslöv Trä List 12x33 mm Obehandlad är en obehandlad dekorationslist i furu för använding på väggar och i tak för att ge en större detaljrikedom i rummet. Kan även användas till att göra speglar på dörrar. Den levereras helt obehandlat för att ge dig en möjlighet att välja ytbehandling.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Dekorlist Grimslöv Trä List 12x33 mm Obehandlad är en obehandlad dekorationslist i furu för använding på väggar och i tak för att ge en större detaljrikedom i rummet. Kan även användas till att göra speglar på dörrar. Den levereras helt obehandlat för att ge dig en möjlighet att välja ytbehandling.
Recensioner
Niklas OVerifierad köpare
för 3 år sedanVar precis vad jag sökte efter. Bra kvalité och bra leverans
SvenVerifierad köpare
för 4 år sedanDet var svårt att hitta dekorlister av detta slag dessutom var priset mycket bra.
+ Listerna var fint hyvlade och inga kvisturslag, dessutom snabb leveransbb m
- Inget att anmärka påå dessa produkter fanns inga negativa omdömen
HunVerifierad köpare
för 4 år sedanDennis EVerifierad köpare
för 4 år sedanProdukten var enligt mina önskemål
+ Raka och fina
Tommy HVerifierad köpare
för 5 år sedanKanonprodukt, kan inte utrycka mig bättre än så.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | PR1233KI6 |
| Yta | Obehandlad |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Furu |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Dekorlist |
| Bredd | 33 mm |
