Kvartsstav Höganäs Träprofiler 9x9 mm ek lackad
Pris/frp 93,60:-
39 kr/lpm
9x9 mm ek lackad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kvartsstav i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Används t.ex som övergång mellan golv och vägg, tröskel eller köksinredning. Kvartsstav kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Kvartsstav i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Används t.ex som övergång mellan golv och vägg, tröskel eller köksinredning. Kvartsstav kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | KV99EKLACK24 |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Färg | Trä/natur |
| Material | Trä |
| Typ | Kvartstav |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Bredd | 9 mm |
| EAN-nr | 7350064172650 |
