Massiv Nivålist Kährs 58x20 mm Till 14-20 mm Inkl. Underlag Ek Blonde/Pale
642 kr
Se priset!

58x20 mm Till 14-20 mm Inkl. Underlag Ek Blonde/Pale
642 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. Underläggsmaterial.
Varumärke
KährsBeskrivning
Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. Underläggsmaterial.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7026024EKBL |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7026024EKBL |
| Material | Trä |
| Listtyp | Nivålist |
| Typ | Nivålist |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 12 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 58 mm |
| EAN-nr | 7393969238366 |
