Nivålist Kährs MassivMassiv Nivålist Ek Mattlack BxH 58x20 mm
359 kr/mPris/frp 669,60:-
279 kr/mSpara 22 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Ek
Fungerar till:
Mattlack
Höjd:
20 mm

Massiv
Massiv Nivålist Ek Mattlack BxH 58x20 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Säljes i 2400 mm längder.
Dokument
Recensioner
PeterVerifierad köpare
för 1 år sedanSnabb leverans Lätt att fästa
Bo JVerifierad köpare
för 5 år sedanPrisvärd, fin finish, elegant!
+ Snygg!
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7026024EK10 |
| Färg | Ek |
| Fungerar till | Mattlack |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 58 mm |
| Storlek | BxH 58x20 mm |
| Material | Massiv |
| Listtyp | Nivålist |
| Produkttyp | Massiv Nivålist |
| Längd | 2400 mm |
| EAN-nr | 7393969215466 |
