Nivålist Lundbergs Fix Askfolie
Rek. pris 415 kr
fr.389 kr
Välj variant

Fix Askfolie
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Fix som täcker skarven mellan två olika nivåer. Listen är självhäftande med klisterremsa.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Ask |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Fix |
| Listtyp | Nivålist |
| Bredd | 45 mm |
| Längd | 900, 1800 mm |

