Nivålist Lundbergs Fix Ekfolie
Rek. pris 399 kr/st
Lägsta totalpris 638:-
fr.319 kr/stVälj variant

Fix Ekfolie
2 st / 638 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Fix som täcker skarven mellan två olika nivåer. Listen är självhäftande med klisterremsa.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Ekfolie |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Fix |
| Listtyp | Nivålist |
| Bredd | 40 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Typ | Nivålist, Skarvlist |

