Nivålist Lundbergs Fix Rostfritt Stål
Rek. pris 395 kr/st
Lägsta totalpris 518:-
fr.259 kr/stVälj variant

Fix Rostfritt Stål
2 st / 518 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Fix som täcker skarven mellan två olika nivåer. Listen är självhäftande med klisterremsa.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Fix |
| Listtyp | Nivålist |
| Bredd | 40 mm |
| Typ | Nivålist |
| Längd | 1000, 2000 mm |

