Nivålist Lundbergs Standard GuldLxBxH 2000x40x10 mm
Rek. pris 375 kr/st
289 kr/stLägsta totalpris 498:-
249 kr/stSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
10 mm
Längd:
2000 mm
Bredd:
40 mm

Standard Guld
LxBxH 2000x40x10 mm
2 st / 498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 37 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 40 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 45 mm har en höjd på 0-15 mm.!--AXAPTA MarginWidth0 MarginHeight0 WebletNameWebLet1290785592 TypeWebPageWeblet --Pnbsp;/P
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 80152 |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Guld |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Produkttyp | Nivålist |
| EAN-nr | 7392118801529 |
