Nivålist Lundbergs Standard Mässing
Lägsta totalpris 538:-
fr.269 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Standard Mässing
2 st / 538 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 37 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 45 mm har en höjd på 14-15 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Typ | Nivålist |
| Höjd | 4, 15 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Bredd | 30, 45 mm |
