Nivålist Lundbergs Standard Silver
Lägsta totalpris 298:-
fr.149 kr/stVälj variant

Standard Silver
2 st / 298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 37 och 40 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 45 mm har en höjd på 14-15 mm.!--AXAPTA MarginWidth0 MarginHeight0 WebletNameWebLet1290765483 TypeWebPageWeblet --Pnbsp;/P
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 80101L |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Typ | Nivålist |
| Höjd | 4, 10, 15 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Bredd | 30, 37, 40, 45 mm |
