Nivålist Lundbergs Standard SvartLxBxH 1000x40x0-10 mm
Rek. pris 205 kr/st
Lägsta totalpris 298:-
149 kr/st
Standard Svart
LxBxH 1000x40x0-10 mm
2 st / 298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 80321 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Nivålist |
| Bredd | 40 mm |
| Typ | Nivålist |
| EAN-nr | 7392118803219 |


