Skarvlist Lundbergs Natur Ek
Rek. pris 335 kr/st
Lägsta totalpris 498:-
fr.249 kr/stVälj variant

Natur Ek
2 st / 498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skarvlist Natur i massiv ek som är UV-lackad för bra hållbarhet.
Skarvlisten har en höjd på 9-10 eller 14-15 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Ek |
| Material | Trä |
| Serie | Natur |
| Listtyp | Skarvlist |
| Typ | Skarvlist |
| Bredd | 38 mm |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 10, 15 mm |
| Längd | 1000, 2000 mm |

