Sockel Kährs Massiv 15x69 mm Ek Nouveau Black/Lava
Pris/frp 837,60:-
349 kr/m
Massiv 15x69 mm Ek Nouveau Black/Lava
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702324EK5E |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702324EK5E |
| Material | Trä |
| Listtyp | Golvsockel |
| Produkttyp | Golvsockel |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 69 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tjocklek | 69 mm |
| Bredd | 15 mm |
| EAN-nr | 7393969214391 |
