Täcklist CENT 10x42x2200 Plast Vit
Pris/frp 455:-
41,36 kr/lpm
10x42x2200 Plast Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En vit täcklist av plast är lämplig för alla utrymmen i hemmet. Oavsett om det är förrummet till bastun eller ett kallförråd. Med en enhetlig vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt.
Varumärke
CENTBeskrivning
En vit täcklist av plast är lämplig för alla utrymmen i hemmet. Oavsett om det är förrummet till bastun eller ett kallförråd. Med en enhetlig vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | M31422 |
| Dimension | 10x42x2200 mm |
| Ytbehandling | Genomfärgad |
| Färg | Vit |
| Typ | Täcklist |
| Längd | 2200 mm |
| Längd | 2,2 m |
| Antal | 11 lpm/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| Tjocklek | 10 mm |
| Bredd | 42 mm |
| EAN-nr | 6418227007810 |
