Täcklist CENT Vit12x32x2200 mm Vit
Pris/frp 595:-
27,05 kr/lpmVald variant
Bredd:
32 mm
Tjocklek:
12 mm
Färg:
Vit

Vit
12x32x2200 mm Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit täcklist av kvistfri furu som är lämplig för torra utrymmen, tvättstugor och förrum till bastu. Med en vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Varumärke
CENTBeskrivning
Vit täcklist av kvistfri furu som är lämplig för torra utrymmen, tvättstugor och förrum till bastu. Med en vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 31322P |
| Dimension | 12x32x2200 mm |
| Ytbehandling | Målad |
| Färg | Vit |
| Antal (lpm/frp) | 22 lpm/frp |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Tjocklek | 12 mm |
| Bredd | 32 mm |
| Längd | 2,2 m |
| Längd | 2200 mm |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Täcklist |
| EAN-nr | 6418227631329 |
