Trappkantslist Habo SA41 Grå Ek 35x35 mm
fr.223 kr
Välj variant

SA41 Grå Ek 35x35 mm
223 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Självhäftande trappkantslist av aluminium.
Egenskaper- Modern och stilfull list för trappor
- Med lätt böjd, spetsig profil
- Bredd 35 mm
- Höjd 35 mm
- Med lätt böjd, spetsig profil
- Bredd 35 mm
- Höjd 35 mm
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Aluminium |
| Montering | Självhäftande |
| Djup | 35 mm |
| Produkttyp | Trappkantlist |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Utförande | Grå ek, Mattvit, Rostfri, Sand |


