Tröskellist Lundbergs Standard Guld
Lägsta totalpris 338:-
fr.169 kr/stVälj variant

Standard Guld
2 st / 338 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tröskellist Standard som täcker skarven mellan trösklar och parkett- eller laminatgolv. Tröskellist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tröskellist Standard som täcker skarven mellan trösklar och parkett- eller laminatgolv. Tröskellist med förborrade hål. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Guld |
| Höjd | 10 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Listtyp | Tröskellist |
| Bredd | 25 mm |
| Typ | Tröskellist |
| Längd | 1000, 2000 mm |
