Regel 45x70 mm G4-2Längd: 4,2 meter
Pris/st 149:-
35,48 kr/lpmVald variant
Längd (m):
4,2
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
Förväntas åter i lager 2026-06-24
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Handelssorterat virke med hög finish. Ej hållfasthetssorterat. Hyvlad på alla fyra sidorna för att erhålla exakt tvärsnittsmått.
Varumärke
ÖvrigtBeskrivning
Handelssorterat virke med hög finish. Ej hållfasthetssorterat. Hyvlad på alla fyra sidorna för att erhålla exakt tvärsnittsmått.
Egenskaper
| Varumärke | Övrigt |
| Art.Nr. | 081704507042 |
| Dimension | 45x70x4200 mm |
| Längd | 4,2 m |
| Längd | 4200 mm |
| Produkttyp | Regel |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 75 mm |
| EAN-nr | 0840457042 |
