Badrumströskel Swedoor Ek
fr.211 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ek
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Badrumströskel för uppvik av plastmatta eller tätskikt under klinkergolv. Ger ventilationsspringa under dörrbladet.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
OBS! beställningsmåtten är modulmått.
Dokument
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och prisvärd tröskel.
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Färg | Ek |
| Listtyp | Tröskel |
| Typ | Tröskel |
| Djup | 68, 75, 93, 110, 118, 128, 147 mm |
| Passar till | Enkeldörr, Halvparinnerdörr |
| Höjd | 9, 22, 25 mm |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130 cm |
