Vangstycke Hortus Galvaniserat 2 steg
219 kr
209 krSänkt pris!

Galvaniserat 2 steg
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Galvaniserat vangstycke från Hortus där första steget har en höjd på 10 cm och det andra en höjd på 14 cm.
Varumärke
HortusBeskrivning
Galvaniserat vangstycke från Hortus där första steget har en höjd på 10 cm och det andra en höjd på 14 cm.
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- djup: 28 cm
- steghöjd: 14 cm
- 1. steghöjd: 10 cm
- produkthöjd: 32 cm
- produktbredd: 53 cm
- produktdjup: 10 cm
- färg: grå
- material: metall
- djup: 28 cm
- steghöjd: 14 cm
- 1. steghöjd: 10 cm
- produkthöjd: 32 cm
- produktbredd: 53 cm
- produktdjup: 10 cm
Recensioner
Bengt G TVerifierad köpare
för 6 år sedanRobust konstruktion. Lätt att montera. God måttnoggrannhet.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-072 |
| Färg | Galvaniserad |
| Höjd | 32 cm |
| Längd | 10 cm |
| Material | Järn |
| Typ | Vangstycke |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 53 cm |
| Modell | 2-steg |
| EAN-nr | 5705858064345 |

