Vangstycke Hortus Galvaniserat 4 steg
369 kr
Se priset!

Galvaniserat 4 steg
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Galvaniserat vangstycke från Hortus där första steget har en höjd på 10 cm och de andra tre har en höjd på 14 cm.
Varumärke
HortusBeskrivning
Galvaniserat vangstycke från Hortus där första steget har en höjd på 10 cm och de andra tre har en höjd på 14 cm.
specifikationer
- färg: grå
- material: metall
- djup: 28 cm
- produkthöjd: 68 cm
- produktbredd: 102 cm
- produktdjup: 10 cm
- steghöjd: 14 cm
- färg: grå
- material: metall
- djup: 28 cm
- produkthöjd: 68 cm
- produktbredd: 102 cm
- produktdjup: 10 cm
- steghöjd: 14 cm
Recensioner
Janne GVerifierad köpare
för 6 år sedanFantastikt bra. Gjorde en stabil fot till dem, sen byggde trappen nästan sig själv. Sparade massor av tid och tålamod.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-074 |
| Färg | Galvaniserad |
| Höjd | 68 cm |
| Längd | 10 cm |
| Material | Järn |
| Typ | Vangstycke |
| Vikt | 5,05 kg |
| Bredd | 102 cm |
| Modell | 4-steg |
| EAN-nr | 5705858064369 |

