Vangstycke Hortus Galvaniserat 5 steg
439 kr
Se priset!

Galvaniserat 5 steg
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Galvaniserat vangstycke från Hortus där första steget har en höjd på 10 cm och de andra fyra har en höjd på 14 cm.
Varumärke
HortusBeskrivning
Galvaniserat vangstycke från Hortus där första steget har en höjd på 10 cm och de andra fyra har en höjd på 14 cm.
specifikationer
- djup: 28 cm
- steghöjd: 14 cm
- första steget: 10 cm
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 86 cm
- bredd: 126,5 cm
- djup: 10 cm
- djup: 28 cm
- steghöjd: 14 cm
- första steget: 10 cm
- färg: grå
- material: metall
- höjd: 86 cm
- bredd: 126,5 cm
- djup: 10 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-075 |
| Färg | Galvaniserad |
| Höjd | 86 cm |
| Längd | 10 cm |
| Material | Järn |
| Typ | Vangstycke |
| Vikt | 6,3 kg |
| Bredd | 126,5 cm |
| Modell | 5-steg |
| EAN-nr | 5705858064376 |

